alt

Op. Dr. Osman TAN

1985 yılında Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğdu. Ilk ve ortaöğretimini Tavşanlı'da tamamladıktan sonra 2003 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğrenim görmeye hak kazandı. 2009 yılında üniversite eğitimini bitirip zorunlu hizmetini yapmak üzere Balıköy Sağlık Ocağı'na ataması yapılan Dr. Osman TAN sonrasında görevine Doç. Dr. M. Kalemli Devlet Hastanesi'nde devam etti.

2011 yılı Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda elde ettiği başarı sonrasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde uzmanlık eğitimi almaya hak kazandı. 2016 yılında klinikte başasistan ünvanını kazanan Dr. Osman TAN sağlık bakanlığının görevlendirmesi sonrası Özbekistan'a gönderilmiş, çok sayıda yarık dudak-damak ve konjenital deformite hastasının tedavilerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

2017 yılında klinik eğitim programını başarıyla tamamlamış ve sonrasında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ünvanını almıştır. Yine aynı yıl dünyadan 30 plastik cerrahi uzmanının kabul edildiği DAFPRAS ileri uzmanlık programına kabul edilen Dr. Osman TAN program kapsamında Almanya'nın Stuttgart ilinde bulunan The Marien Hospital'da çalıştı. The Marien Hospital'da burun ve yüz estetiği konusunda dünyaca ünlü cerrahlar olan Prof. Gubisch, Dr. Haack ve Dr. Fischer ile çalıştı. Sonrasında zorunlu hizmetini tamamlamak üzere Osmaniye Devlet Hastanesi'ne ataması yapıldı. Yaklaşık 2.5 yıl süren zorunlu hizmeti esnasında çok sayıda başarılı ameliyat gerçekleştirdi. Sonrasında asistanlık sürecinde birlikte görev yaptıkları Doç. Dr. Önder Karaaslan ile birlikte Réve aesthetics'i kurdular ve 2019 yılında itibaren İzmir Folkart Towers'da bulunan Réve Aesthetics'te hizmet vermeye devam ediyorlar.

alt

Doç. Dr. Önder KARAASLAN

1976, Gaziantep doğumlu Önder Karaaslan, ilk ve orta öğrenimini Gaziantep’te tamamladı. Tıp eğitimini 1993-2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. 2000 yılında girdiği TUS sınavında başarılı olarak Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladı. 2006 yılı başında uzmanlık eğitimini tamamlayarak Op. Dr. ünvanı alan Önder Karaaslan, Ankara Polatlı Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini gerçekleştirdi.

Askerlik görevini Ankara Milli Savunma Bakanlığı Sağlık Daire Başkanlığında ifa etti. 1,5 yıl Gaziantep Şehitkamil DH de görev yapan Önder Karaaslan, 2010 yılında girmiş olduğu Başasistanlık sınavını kazanarak yaklaşık 10 yıl hizmet vereceği İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde eğitim kadrosunda göreve başladı. 2012 yılında Ağız-Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı, 2013 yılında El Cerrahisi yandal uzmanlıklarını aldı.

Brüksel, Marsilya ve Münih’te girmiş olduğu sınavlar neticesinde başarılı olan Dr Önder Karaaslan, “European Board Certified Surgeon” olmaya hak kazanarak F.E.B.O.P.R.A.S. ünvanı aldı. 2014 yılı Ocak ayında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde girmiş olduğu sınav ile “Doçent Doktor” (Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doçenti) ünvanı aldı. 2015 yılından itibaren İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde Eğitim Görevlisi ve Klinik İdari Sorumlusu olarak görev yaptı.

Atatürk eğitim ve araştırma hastanesinde görev yaptığı dönem boyunca birçok araştırma görevlisi asistan doktor eğitimine katkıda bulunan ve binlerce ameliyat gerçekleştiren Doç Dr Önder Karaaslan, 2019 Kasım ayında kurumdan ayrılarak kendi özel kliniğinde çalışmaya başladı. Bu tarihten beri ReveEstetik bünyesinde sevgili meslektaşı Op. Dr. Osman Tan ile kaliteli ve güleryüzü hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Dr. Önder Karaaslan, evli ve iki çocuk babasıdır.

alt

Bizimle
İletişime
Geçebilirsiniz

Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım Gönder